Šebek Jan (1890 - 1966)
Odpočívající Alfons Mucha, popsáno, datováno a signováno vpravo dole Náš táta 1928 Jan Šebek, olej/plátno, 46,5 x 39 cm, poškozená malba a rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Šebek Jan (1890 - 1966)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |